Contacte 3Karacters empresa-de-comunicacio-digital
18787
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-18787,ajax_leftright,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Contacte

Contacte

CONTACTA I NOSALTRES  ANALITZEM TEU PROJECTE.

Valorem el treball, cooperació i servei al client, a 3karacters donem el millor de nosaltres.

SERVEIS WEB

Josep Roca

646612714

josep@3karacters.cat

FORMACIÓ

Jordi Gamell

606010467

jordi@3karacters.cat

XARXES SOCIALS

Neus Matamala

629492524

neus@3karacters.cat

DESENVOLUPAMENT

Ilyass Jaatit

622245827

ilyass@3karacters.cat

DISSENY

Pau Sureda

699957553

pau@3karacters.cat

XARXES SOCIALS

Emma Ribas

626646068

emma@3karacters.cat

FORMACIÓ

Jordi Gamell

606010467

jordi@3karacters.cat

XARXES SOCIALS

Neus Matamala

629492524

neus@3karacters.cat

SERVEIS WEB

Josep Roca

646612714

josep@3karacters.cat

DESENVOLUPAMENT

Iliass Jaatit

622245827

iliass@3karacters.cat

 

FORMULARI DE CONTACTE

Nom *

Correu electrónic *

Assumpte

Missatge


Uso de cookies

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d' usuari. Si continua navegant esta donant el seu consentiment per l'acceptació de les mencionades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, fes click a l'enllaç per a una major informació.

ACEPTAR
Aviso de cookies